Automobilio nuoma – puikus sprendimas įvairiose situacijose

Automobilių nuoma

Kodėl verta nuomotis lengvąjį automobilį ar kitą transportą

Šiandien beveik kiekvienas turime šeimos reikmėms ar darbui skirtą automobilį, todėl lengvai galime nukeliauti ten, kur reikia. Vis dėlto, neįmanoma išvengti situacijų, kuomet nuosavas automobilis yra užimtas arba taisomas, o nedelsiant reikia kur nors išvykti. Papildomų rūpesčių kyla ir planuojant žmonių grupės išvyką arba gabenant didesnius krovinius – šioms situacijoms reikalingos transporto priemonės, kurias turi tikrai ne visi. Pristatysime pagrindines situacijas, kuomet verta išsinuomoti automobilį bei aptarsime svarbiausius sparčiai populiarėjančios automobilių nuomos privalumus.

Kodėl verta išsinuomoti automobilį?

Automobilio nuoma gali tapti auksiniu sprendimu, jei netikėtai sugedo automobilis ir žūtbūt turite nuvykti į darbą ar svarbų susitikimą.

Kada verta išsinuomoti lengvąjį automobilį ar mikroautobusą:

Jei Lietuvoje esate tik svečias. Jei parvykstate į Lietuvą iš svečios šalies vien atostogauti ar aplankyti gimines, išties patogu išsinuomoti automobilį reikalingam laikotarpiui. Tokiu atveju nereikia iš anksto rūpintis parvažiavimu iš oro uosto bei ieškoti draugų, kurie galėtų savaitei ar mėnesiui paskolinti automobilį.

Išskirtinių progų metu. Vestuvės, abiturientų išleistuvės, jubiliejai – tai šventės, kurių metu gali prireikti papildomo transporto svečiams. Todėl mikroautobuso nuoma gali tapti lengva ir praktiška išeitimi. Išskirtinės progos – tai metas, kuomet galima sau leisti šiek tiek prabangos ir išsinuomoti automobilį, kuris labiau tiks prie vakarėlio atmosferos nei nuosavas.

Nuosavo automobilio gedimo atveju. Automobilio nuoma gali tapti auksiniu sprendimu, jei netikėtai sugedo automobilis ir žūtbūt turite nuvykti į darbą ar svarbų susitikimą, o naudojantis viešuoju transportu kelionė užtruktų per ilgai. Galite išsinuomoti automobilį vos per kelias minutes ir atsikratyti bet kokio bereikalingo streso.

Grupės žmonių kelionės metu. Jei planuojate išvyką į gamtą su draugais ar giminaičiais, organizuojate ekskursiją po Lietuvą, mikroautobuso nuoma yra pats geriausias sprendimas. Kelionė bus ne tik patogesnė, bet ir ekonomiškesnė nei keliaujant keliais automobiliais.

Priekabų nuoma - puikus sprendimas kai reikia ką nors pervežti

Jei kraustotės iš vieno būsto į kitą ir reikia pervežti baldus arba parsigabenti automobilį.

Situacijos, kuriose gelbsti priekabų nuoma:

Kraustantis. Jei kraustotės iš vieno būsto į kitą ir turite daiktų ar baldų, kurie netelpa į lengvąjį automobilį, galima išsinuomoti priekabą ir lengvai bei saugiai nugabenti daiktus į naują būstą.

Statant namą ar renovuojant būstą. Dauguma statybinių ir apdailos medžiagų netelpa į standartinio automobilio bagažinę, todėl plytas, statybinius blokelius, stogo dangą, šildomąją medžiagą ar dailylentes labai patogu gabenti priekaboje.

Pagrindiniai automobilių nuomos privalumai

Automobilio nuoma – paprasta ir greita procedūra. Jei niekada neteko nuomotis automobilio, tikėtina, jog manote, kad tai daug laiko reikalaujantis procesas. Tikrai ne. Išsinuomoti automobilį labai paprasta: reikia išsirinkti jūsų kelionei tinkantį automobilį, rezervuoti jį, o atėjus sutartam laikui galite susimokėti, pasiimti raktelius ir važiuoti.

Judėjimo laisvė. Jei svarstote, ar sugedus automobiliui geriau išsinuomoti lengvąjį automobilį, ar tiesiog naudotis viešuoju transportu, reikėtų turėti omenyje, jog keliaudami automobiliu turite didesnę judėjimo laisvę ir nesate pririšti prie kelionės tvarkaraščių. Tai ypač aktualu poilsinių kelionių metu, kuomet pagrindinis kelionės tikslas – gerai praleisti laiką.

Ilgalaikė nuoma kainuoja pigiau. Ne kiekvienas žino, jog kuo ilgesniam laikui išsinuomoji automobilį, tuo mažesnis nuomos tarifas vienai dienai yra taikomas. Todėl net ir visą mėnesį važinėdami išsinuomotu automobiliu nepajusite žymaus kelionės išlaidų padidėjimo.

Jūsų laukia tvarkingi automobiliai. Automobiliai, kuriuos galite išsinuomoti, yra techniškai tvarkingi ir švarūs. Kelionės metu jums nereikės jaudintis dėl galimų gedimų, o prieš kelionę gaišti laiką automobilio valymui, kad juo būtų malonu naudotis.

Jei planuojate svarbią kelionę, tačiau jūsų automobilis nėra techniškai tvarkingas, o remontui stinga laiko, jei vos dienai ar kelioms valandoms reikia talpesnio ar prabangesnio automobilio, neturite mikroautobuso ekskursijai ar priekabos dideliems kroviniams, transporto priemonių nuoma yra lengviausias ir išmintingiausias problemos sprendimas.

Automobilių nuoma Mažeikiuose neatsiejama nuo kokybiškų „Edvardo serviso“ siūlomų nuomos paslaugų. Jei planuojate ilgą kelionę komfortišku automobiliu arba norite trumpam išsinuomoti automobilį už gerą kainą, kreipkitės į mūsų servisą, pasiūlysime jums geriausią sprendimą. Turime įvairių markių lengvųjų automobilių, keleivinių ir krovininių mikroautobusų bei priekabų su tentais.