VB-AIRSUSPENSION

Pneumatininės pakabos sistemos, pneumatinės oro pagalvės ir kiti gaminiai

„VB-AIRSUSPENSION“ pneumatinė pakabos sistema užtikrina komfortišką važiavimą ir galimybę keisti prošvaisą rankiniu arba automatiniu būdu. Tokia pneumatinė pakaba, nepriklausomai nuo apkrovų, automatiškai palaiko pastovų automobilio kėbulo aukštį. Šis privalumas itin juntamas važiuojant nelygiu reljefu, kylant raižyta vietove ir pan.

„VB-AIRSUSPENSION“ yra lyderiaujantis pneumatinės pakabos sistemų gamintojas. Šios pakabos užtikrina geresnį transporto priemonių komfortą, geresnes vairavimo charakteristikas ir didesnį saugumą, todėl gerina kasdienį gyvenimą. „VB-AIRSUSPENSION“ gamina pakabas ir įvairias pneumatinių pakabų sistemas lengvosioms komercinėms transporto priemonėms, greitosios pagalbos automobiliams, automobilių transporteriams, gyvenamiesiems nameliams ant ratų (kemperiams), visureigiams jau daugiau kaip 25 metus!

„VB-AIRSUSPENSION“ yra oficialiai pripažintas tokių garsių gamintojų kaip „Mercedes-Benz“, „Volkswagen“, „Ford“, „Renault“, PSA ir AL-KO. Toks pripažinimas yra didžiausias, kokį tik gali gauti priedų ir aksesuarų specialistas iš transporto priemonių gamintojo.

Esame oficialūs „VB-AIRSUSPENSION“ sertifikuoti atstovai – montuojame pneumatines pakabos sistemas ir pneumatines oro pagalves konkurencingomis kainomis, suteikiame oficialią gamintojo garantiją.

Maksimalus komfortas jūsų vertingam keturkojui turtui.

Arklių vežimo transporto priemonės
Pastaraisiais metais daug kas pasikeitė su arklius pervežančiu transportu. Dar prieš kelerius metus jodinėjimo varžybose ir konkursuose dideli arklių vežimo sunkvežimiai ir priekabos buvo įprastinis vaizdas. Vis dažniau šiuos didelius sunkvežimius ir priekabas pakeičia labai kompaktiški arklių vežimo sunkvežimiai. Tokiems kompaktiškiems arklių vežimo sunkvežimiams vairuoti reikalingas tik mažo gabarito krovinius vežančių vairuotojų pažymėjimas.

Jei nuspręsite įsigyti arklius vežantį sunkvežimį, žinokite, kad pagrindinis dalykas yra arklio komfortas, o ne jūsų. Nors jūsų patogumai taip pat nėra paskutinėje vietoje. Mūsų pneumatinė pakaba pagerina automobilio komfortiškumą. Ši savybė yra ne tik puikus privalumas jums, kaip vairuotojui, bet ir naudingas jūsų arkliui. Dėl geresnio patogumo automobilyje jūsų arklys jausis labiau atsipalaidavęs.

Daug arklius vežančių sunkvežimių gamintojų gali pagaminti tokias kompaktiškas transporto priemones pagal jūsų norus ir reikalavimus.
Užtikrinkite maksimalų patogumą ir sau, ir savo arkliui. Rinkitės kompanijos „VB-Airsuspension“ pneumatines pakabas.

Yra dar vienas privalumas! Transporto priemonėje, kurioje yra nuleidimo funkcija, su „VB-Airsuspension“ pakaba pakrovimo / iškrovimo platforma nėra tokio stataus šlaito. Tokia nuleidimo funkcija galima priekinei ir (arba) galinei ašiai.

Užtikrina optimalų 1–30 asmenų, keliaujančių transporto priemone, patogumą. Kelionės autobusu taps malonios ir komfortiškos.
Ir visiškai nesvarbu, ar autobuse yra 1 žmogus, ar juo keliauja 30 asmenų, visi jie nori iš taško A į tašką B nuvykti saugiai ir patogiai. Paprastai mažuose ir vidutinio dydžio autobusuose yra sumontuota plieninė pakaba. Ši spyruoklė (lingė) nėra tinkama dideliems apkrovų skirtumams (tuščio autobuso svoris visiškai skiriasi nuo pilno). Tokia spyruoklė negali to kompensuoti, todėl, atsižvelgiant į krūvį, ji pakabą „pernelyg suspaus“ arba tiesiog „per daug atpalaiduos“. Dėl oro gebėjimo prisitaikyti atsiranda galimybė ne tik maksimaliai apkrauti transporto priemonę, bet ir išlaikyti maksimalų jos komfortą.

Tiesiog lipkite į ją, nes joje yra įdiegta nuleidimo funkcija

„VB-Airsuspension“ nuleidimo funkcija leidžia sutrumpinti įlipimo į transporto priemonę ir išlipimo iš jos laiką. Ši funkcija visiems keleiviams suteikia galimybę patiems, be kitų pagalbos, įlipti į transporto priemonę. Yra net tokia galimybė autobusų stotyse ir platformose įlipimo aukštį nustatyti iki šaligatvio aukščio.

Su vien tik visiškai pneumatine pakaba automobilio vairuotojui nėra kartais paprasta ir lengva į transporto priemonę įdėti ir ištraukti vaikui būtinąsias priemones arba jo žaislus.

Tokiu atveju optimalus pasirinkimas būtų nuleidimo įranga.
Šiuolaikiniai automobiliai yra ilgi ir žema priekine dalimi, kad būtų užtikrintas pėsčiųjų saugumas. Dėl tokių charakteristikų automobilių pardavėjams ir platintojams įkrauti ir iškrauti tokias transporto priemones nėra taip paprasta ir sukelia papildomų sunkumų. Naudojant „VB- FullAir 2-Corner“ pneumatinę pakabą, pakrovimo / iškrovimo platformą galima nuleisti ir užpakalinėje dalyje. Tokioje padėtyje yra mažesnis pavarų diskų užvažiavimo kampas, todėl padidėja galimybė apgadinti į automobilių transporterį įkeltos transporto priemonės bamperius.

Stabilumas kelyje
Pakrovus transporto priemonę, automobilių transporteris gali be jokių kliūčių nedelsdamas pajudėti ir važiuoti. Aukšta krovinio gravitacijos centro padėtis, didelis svoris ir šoninis vėjas nesukels jokių problemų, jei transporto priemonėje pneumatinė pakaba bus įrengta ant užpakalinės ašies. Dėl pneumatinės pakabos ir transporto priemonė, ir vairuotojas išlaikys stabilumą. Saugumas tikrai padidės, jei transporto priemonėje bus įrengta pneumatinė pavara.

Pneumatinės pakabos, skirto skubios pagalbos transporto priemonėms.

Greitosios pagalbos automobilis
Transportuojant pacientą, kuriam reikalinga skubi pagalba, kiekviena minutė svarbi. Tokioje situacijoje būtina, kad pacientas, vairuotojas ir visa medikų brigada būtų transportuojami kuo saugiau, patogiau ir greičiau. Pneumatinės pavaros itin pagerina kelionę visiems, esantiems automobilyje.

Turime daug metų patirties gaminant visų tipų pneumatines pakabas. Be to, esame užmezgę tvirtas partnerystes su stambiausiais greitosios pagalbos automobilių gamintojais visoje Europoje. Tai rodo, kad mūsų pneumatinių pakabų sistemos yra geriausias pasirinkimas bet kurios rūšies greitosios pagalbos automobiliui.
Toliau pateikiame sąrašą greitosios pagalbos automobilių gamintojų,kurie pasirinko „VB Airsuspension“: Šį gaminį mes tikrai rekomenduotume jūsų greitosios pagalbos automobiliui.

Kemperis

Jei esate gyvenamojo namelių ant ratų savininkas, greičiausia žinote intensyvaus šoninio vėjo jausmą, kai vairuojate tokią transporto priemonę. Lenkiant sunkvežimius arba autobusus, jūsų namelis ant ratų gali būti nestabilus. Vairuojant dideliu greičiu, gali iškilti grėsme tiek jūsų nameliui ant ratų, tiek jūsų saugumui. Sumontavus pneumatinę pakabą, toks namelis ant ratų tampa daug stabilesnis kelyje ir mažiau pažeidžiamas šoninių vėjų.

Optimali priežiūra

Gyvenamųjų namelių ant ratų gravitacinis centras dažniausiai būna aukštas. Dėl šios priežasties tokia transporto priemonė pakrypsta arba slysta, kai daromas posūkis, todėl jūs ir jūsų keleiviai gali jaustis nesaugiai ir nepatogiai. „VB-Airsuspension“ turi puikų pasiūlymą šiai problemai išspręsti. Mūsų pneumatinių pakabų produktai užtikrins, kad jūsų namelis ant ratų būtų stabilesnis ir darant posūkius jis nekryptų ar neslystų.

Pastovus aukštis

Gyvenamojo namelio ant ratų aukštis paprastai nėra tolygiai ir vienodai paskirstytas per visą transporto priemonės ilgį. Tokie įrenginiai ir priedai, kaip dviračių ar paspirtukų laikiklis, dažnai kabinami užpakalinėje transporto priemonės dalyje. Dėl netolygaus aukščio pasiskirstymo jūsų namelio ant ratų originalios pakabos tikrai „įlinks“. Dėl šios priežasties ne tik gali sumažėti patogumas, bus sudėtingiau valdyti ir vairuoti transporto priemonę, bet gali ir anksčiau susidėvėti lingės ir amortizatoriai, todėl juos reikės anksčiau keisti.

Automatinis išlyginimas

Po ilgos kelionės, kai atvykstate į paskirties vietą, galite suprasti, kad jūsų namelio ant ratų pagrindas tiesiog pasviro. Jums gali prireikti daugybės laiko, kol išlyginsite transporto priemonės pagrindą ir galėsite ramiai ilsėtis. „VB-Airsuspension“ siūlo sprendimą.

Su vos vieno spustelėjimo automatinio išlyginimo funkcija „Auto Level“ „VB-Airsuspension 4C“ pneumatinė pavara užtikrins, kad greitai ir lengvai būtų nustatytas idealus jūsų namelio ant ratų lygis. Nuožulnų pagrindą galima išlyginti iki 130 mm, todėl jūs galėsite susitelkti tik ties poilsiu.

Jūsų mobiliosios dirbtuvės ant ratų bus stabilios ir valdomos.

Techninės priežiūros ir remonto automobiliai iš tiesų yra remonto dirbtuvės. Be įvairių specialių įrankių, priemonių ir įrangos, tokioje transporto priemonėje turi būti ir pakankamai erdvės dirbti. Kad klientas būtų kuo geriau aptarnautas, tokiose dirbtuvėse turi būti ir pakankamai atsarginių medžiagų.

Pneumatika, kad „nepakryptų“

Dėl asimetriškos techninės priežiūros transporto priemonės apkrovos automobilis gali „pakrypti“. Ypač tokiu atveju, jei automobilyje gabenami tokie sunkūs daiktai, kaip stalviršiai, stiklas, akmenys ar net suoliukas. Tokie krūviai transporto priemonę optiškai pakreipia į vieną pusę. Dėl tokio „pakrypimo“ ne tik vairuotojas turi nuolat koreguoti savo padėti vairuodamas ir remontuoti susidėvėjusias detales, bet ir gali iškilti nesaugios situacijos stabdant. Galiausiai gali įvykti netikėtas nelaimingas atsitikimas.
„VB Airsuspension“ tokioms transporto priemonėms rekomenduoja naudoti arba bent papildyti savo pneumatinę sistemą visos pneumatikos pakaba. 2-jų kamerų sistema užtikrina, kad transporto priemonė automatiškai bus sureguliuota horizontaliai, todėl automobilio saugumas pagerės.

Pneumatinės pakabos, skirtos transporto priemonėms su prieiga neįgaliųjų vežimėliams.

Didžiausias mūsų pneumatinių pakabų privalumas – tai, kad tokia pakaba gali nuleisti jūsų transporto priemonę iki žemės, kad padėtų įlipti ir išlipti. Tai ypač naudinga neįgaliųjų vežimėlių naudotojams, nes labai sumažėja trapo kampai. Papildomas privalumas yra tas, kad galima naudoti trumpesnį trapą, todėl sumažėja svoris, o vairuotojas geriau mato galinį vaizdą.

Pastovus aukštis

Transporto priemonės, kurioje yra neįgaliojo vežimėlis, svorio pasiskirstymas nėra optimalus. Dėl šios priežasties originali pakaba gali įdubti, todėl smarkiai sumažėja patogumas kelionės metu.

„VB-Airsuspension“ turi sprendimą. Mūsų elektroninis aukščio kelionės metu reguliatorius užtikrins, kad jūsų transporto priemonė visada išlaikytų optimalų aukštį net, jei svoris yra paskirstytas netolygiai arba yra maksimalus, kad mašina neįdubtų. Pastovus aukščio kelionės metu palaikymas taip pat turi teigiamos įtakos kuro sąnaudoms. Papildoma nauda – jūsų automobilis atrodys lygiai taip pat, ar jis yra visiškai pakrautas, ar nepakrautas.