Kemperių remontas – retai aptinkama praktika Lietuvoje

Kemperių remontas – retai aptinkama praktika Lietuvoje

Žodis kemperis yra kilęs iš angliško žodžio „camper“, kuris reiškia stovyklautoją. XX a. pradžioje Amerikoje vystantis automobilių pramonei kartu vystėsi ir keliavimo su automobiliais kultūra.
Žiema – nedidelis iššūkis vairuotojui, kai automobiliu pasirūpinama iš anksto

Žiema – nedidelis iššūkis vairuotojui, kai automobiliu pasirūpinama iš anksto

Artėjant žiemai ieškome šiltesnių rūbų ir tinkamos avalynės, nes tausojame save. Keičiantis metų laikui atitinkamai derėtų pasirūpinti ir automobiliu, kad pakitusios oro sąlygos jam nepakenktų ir neapsunkintų vairavimo.
Naudingi patarimai, kaip prižiūrėti automobilį vasarą

Naudingi patarimai, kaip prižiūrėti automobilį vasarą

Vasaros karštis, kelio dulkės, transporto spūstys kurortuose – visi šie veiksniai gali turėti pasekmių vairuojant automobilį šiltuoju metų laiku. Todėl norint džiaugtis saugiu ir tvarkingu automobiliu, reikėtų tinkamai juo pasirūpinti.
Automobilių stiklų keitimas ir įdaužų remontas Mažeikiuose

Ką verta žinoti apie automobilių stiklus, jų keitimą bei įdaužų remontą

Automobilio stiklas atlieka ne vieną svarbią funkciją. Jis apsaugo vairuotoją bei keleivius nuo tokių išorinių veiksnių kaip lietus ar vėjas, sušvelnina avarijos pasekmes bei užtikrina gerą matomumą vairuotojui.
Draudiminių įvykių administravimas ir viską ką apie turite žinoti

Draudiminių įvykių administravimas

Turbūt didžioji dalis vairuotojų yra patyrę didesnių ar mažesnių avarijų. Tai sukelia nemažai streso, bet Lietuvoje egzistuoja efektyvi tvarka, kuri leidžia užfiksuoti auto įvykį nekviečiant policijos pareigų tam tikrai atvejais.
Kaip prižiūrėti automobilį atėjus pavasariui?

Automobilio priežiūra pavasarį

Padangas automobiliui reikia keisti jau balandį, tačiau sušilus orui ne tik padangomis reikia pasirūpinti. Žmonės pradeda keliauti, padaugėja automobilių keliuose, todėl automobilį reikia paruošti pavasario sezonui, o tuomet galėsite saugiai ir be rūpesčių važinėti.