Visų tipų transporto priemonių stiklų keitimas, įdaužų remontas Mažeikiuose

Stiklų keitimas, įdaužų remontas

Visų tipų transporto priemonių stiklų keitimas, įdaužų remontas

Stiklų keitimas ir įdaužų remontas dažniausiai atliekamas pablogėjus kelių būklei, ypatingai kovo – balandžio mėnesiais, kai po žiemos nutirpęs sniegas atidengia ant asfalto gulinčius smulkius akmenukus, žvyrą ar net mažus asfalto gabalėlius. Šie, skriedami iš po ratų, kelia pavojų automobilių būklei, o ypač – priekiniams transporto priemonių stiklams. Stiklams pavojų kelia ir stiprus vėjas, laužantis medžių šakas, taip pat nuo stogų slenkančio sniego sankaupos.

Atsiradus įdaužai, patariame ją uždengti lipduku apsaugant nuo purvo ir nedelsiant kreiptis į autoservisą. Uždelsus gali prireikti keisti ir visą automobilio stiklą. Stiklo keitimas – tai sudėtingas ir ilgiau trunkantis procesas, kai į automobilio kėbulą montuojamas naujas stiklas. Tam reikalinga ilgametė darbų patirtis ir aukštas profesionalumo lygis.

Tik deramai įmontuotas stiklas tikslingai atlieka savo funkcijas – garantuoti keleivių saugumą ir gerą matomumą. Mūsų autoservise jau daugiau nei dvidešimt metų atliekamas stiklų keitimas, įdaužų remontas.

Keičiame ir remontuojame visų tipų transporto priemonių stiklus. Darbai atliekami laikantis visų saugumo reikalavimų, naudojant tik specialius įrankius. Pakeitę stiklus, kruopščiai tikriname jų hermetiškumą. Klientams grąžinamas tvarkingas automobilis.

Stiklų keitimas ir įdaužų remontas atliekamas tiek „Edvardo servise“, tiek klientų patalpose atskirai susitarus.

Atsakingas už stiklų keitimą ir įdaužų remontą

Egidijus Norvaišas