Padangų montavimas, balansavimas Mažeikiuose

Padangų montavimas, balansavimas

Padangų montavimas, balansavimas

Užtikrinkite stabilų automobilio riedėjimą ir keleivių saugumą – apsilankykite „Edvardo servise“. Čia daugiau nei dvidešimt metų kvalifikuota serviso komanda profesionalia įranga montuoja ir keičia padangas, kokybiškai balansuoja ratus. Taip pat autoservise galite įsigyti visų tipų padangų.

Kokybiškas padangų montavimas ir ratų balansavimas reiškia ilgą tarnavimą, patvarumą ir Jūsų saugumą kelyje. Mums rūpi mūsų Klientai ir jų transporto priemonių patikimumas.

Kiekvieną kartą permontavus padangas būtina subalansuoti priekinius ir galinius ratus. Nebalansuoti ratai didina vibracijos ir disbalanso tikimybę, dėvisi važiuoklės dalys, guoliai, vairavimo mechanizmas ir pačios padangos.

Į ką atkreipti dėmesį montuojant padangas?

Labai svarbu patikrinti visus rato komponentus: svarelius, ventilius, kameras (kai padangos kamerinės) ir kt. Kryptinės padangos turi būti montuojamos joms skirta kryptimi. Dažniausiai tokių padangų išorinė pusė pažymėta atitinkamais ženklais. Sumontavus padangą, reikia patikrinti, ar padanga gerai priglunda prie rato disko, ar nėra oro nuotėkio, ar ventiliai savo vietose ir tinkamai prispausti. Ratų priveržimas priklauso nuo ratlankio skylių skaičiaus: jei ratų skylės yra keturios, varžtai iš pradžių lengvai užveržiam kryžmiškai (1, 3 ir 2, 4). Ratlankis turi gerai užsidėti ant stebulės, o tada tokiu pat eiliškumu varžtai tvirtai užsukami. Jei ratlankyje yra 5 skylės, tada reikia viską daryti vadovaujantis žvaigždės principu: 1, 3, 5 ir 2, 4 varžtai. Jei skylių šešios, ir vėl kryžmiškai (1, 3, 5 ir 2, 4, 6). Pravažiavus apie 100 km po ratų priveržimo, reikėtų pasitikrinti ir priveržti atsilaisvinusius varžtus.

Jei visa tai Jums atrodo sudėtinga, kreipkitės į padangų montavimo ir ratų balansavimo specialistus – UAB „Edvardo servisas”, ir jau netrukus vairuosite tvarkingą, saugų automobilį.

Atsakingas už padangų montavimą, balansavimą

Žygimantas Tereba